Lighting Services For Our Polish Speaking Customers

Twin Supplies Ltd jako jedna z wykwalifikowanych ComEd Trade Allies, może pomóc oszczędzić energię elektryczną właścicielom różnej wielkości obiektów użyteczności publicznej.

Nasza firma specjalizuje się w wielu dziedzinach na tym polu, zaczynając od energooszczędnych lamp, poprzez instalowane różnego rodzaju czujników światła a kończąc na unowocześnianiu systemów urządzeń chłodniczych. Oferujemy profesjonalną i kompleksową obsługę klienta począwszy od bezpłatnego audytu energetycznego, przygotowania całej dokumentacji związanej z wypełnieniem wymaganych dokumentów z pełnym uwzględnieniem kosztów materiału i instalacji, oraz co najważniejsze, oszacowaniem oszczedności w zużyciu energii i wyliczeniem rabatów, które mogą pomóc w sfinansowaniu Twojego projektu nawet do 50 procent. Nasi licencjonowani elektrycy sprawią, że proces instalacji odbędzie sie szybko i fachowo.

Jeżeli jesteś zainteresowany zredukowaniem zużycia energii elektrycznej Twin Supplies jest firmą której szukasz.

W celu uzyskania dodatkowych informacji i przeprowadzenia bezpłatnego audytu energetycznego prosimy o kontakt, a jeden z naszych pracowników umówi się z Tobą na spotkanie.

© 2024 Twin Supplies Lighting 

© 2024 Twin Supplies Lighting